Tájékoztatjuk az "EU legislation on cookies" törvény értelmében, hogy az oldal kizárólag a működéséhez cookie-kat használhat, amely semmi személyes információt nem továbbít! 

Chen Shi Xinyi Hunyuan Tai Ji Quan

"A gyengédség az erőt nemessé csiszolja..."

 2012.

 

Stílusok Harca Magyar Bajnokság

2012.február 25.-én, Érden került megrendezésre a ” Stílusok Harca” Magyar Bajnokság, ahol egyesületeink versenyzői az alábbi helyezéseket érték el:

  • Pusztakezes felnőtt férfi kategória – Chen Taiji 24-es formagyakorlat:
    1. helyezett: Gubányi Róbert (Kiskőrösi Tai Chi Egyesület)
    2. helyezett: Faddi Tibor (Kiskőrösi Tai Chi Egyesület)
  • Pusztakezes felnőtt női kategória – Chen Taiji 24-es formagyakorlat:
    2. helyezett: Kovács Vera Anikó (Paksi Chen stílusú Taiji Quan Sportegyesület)
  • Fegyveres felnőtt kategória – Chen Taiji szablya formagyakorlat:
    1. helyezett: Horváth Beatrix (Paksi Chen stílusú Taiji Quan Sportegyesület)

Chan Wu Magyar Bajnokság

2012. május 19.-én került megrendezésre a Kaqun IX. Chan Wu Magyar Bajnokság, ahol egyesületeink versenyzői az alábbi szép eredményeket érték el, Tradicionális Chen stílusú Taiji formagyakorlat kategóriában.:

  • Pusztakezes kategória – 71-es formagyakorlat – “C Csoport”
    1. helyezett: Molnár Gábor (Kiskőrösi Tai Chi Egyesület)
    2. helyezett: ifj. Molnár Gábor (Kecskeméti Chen Tai Ji Egyesület)
    3. helyezett: Vájer Attila (Paksi Chen Taiji Quan Egyesület)
    4. helyezett: Nagy Ferenc (Kecskeméti Chen Tai Ji Egyesület)
    5.helyezett: Gubányi Róbert (Kiskőrösi Tai Chi Egyesület)
  • Pusztakezes kategória -24-es formagyakorlat – “C Csoport”
    1. helyezett: Faddi Tibor (Kiskőrösi Tai Chi Egyesület)
    2. helyezett: Maláta Zoltán (Kiskunlacházi Tai Ji iskola)
  • Fegyveres kategória – kard formagyakorlat – “C Csoport”
    1. helyezett: Molnár Gábor (Kiskőrösi Tai Chi Egyesület)
    2. helyezett: Vájer Attila (Paksi Chen Taiji Quan Egyesület)
    3. helyezett: Horváth Beatrix (Paksi Chen Taiji Quan Egyesület)
  • Fegyveres kategória – szablya formagyakorlat – “C Csoport”
    1. helyezett: Molnár Gábor (Kiskőrösi Tai Chi Egyesület)
    2. helyezett: ifj.Molnár Gábor (Kecskeméti Chen Tai Ji Egyesület)
    3. helyezett: Vájer Attila (Paksi Chen Taiji Quan Egyesület)
    4. helyezett: Nagy Ferenc (Kecskeméti Chen Tai Ji Egyesület)
  • Fegyveres kategória – szablya formagyakorlat – “A Csoport”
    1. helyezett: Bende Szabolcs (Kecskeméti Chen Tai Ji Egyesület)
    2. helyezett: Gelencsér Máté (Kecskeméti Chen Tai Ji Egyesület)

FF Wushu Európa Bajnokság - Párizs

2012 Európa Bajnokság

  • Chen gyors pusztakezes kategória:
    1. helyezés: Molnár Gábor
    2. helyezés: Vájer Attila, Bozsik László
  • Chen lassú pusztakezes kategória:
    2. helyezés: Bozsik László
  • Chen kard fegyveres kategória:
    1. helyezés: Molnár Gábor
    2. helyezés: Vájer Attila
  • Chen szablya fegyveres kategória:
    1. helyezés: Molnár Gábor, Vájer Attila
  • Chen lökőkéz fix:
    2. helyezés: Bozsik László
  • Chen lökőkéz mozgó:
    3. helyezés: Bozsik László

HeXieBei / Harmónia Nemzetközi Kupa, Peking

2012. 08.17 – 08.20 között Pekingben került megrendezésre a Harmónia Nemzetközi Kupa nemzetközi emlékverseny Tian Xiuchen Mester születésének 95 évfordulója alkalmából.

  • Pusztakezes kategória 71-es formagyakorlat:
    1. helyezés: Molnár Gábor
    1. helyezés: Szabó Tamás
    1. helyezés: Závecz Ágnes
  • Pusztakezes kategória 83-as formagyakorlat:
    1. helyezés: Ilovszky Zsolt
  • Fegyveres kategória kard formagyakorlat:
    1. helyezés: Molnár Gábor
  • Lökőkéz kategória:
    2. helyezés: Bogye Tamás
    2. helyezés: Bozsik László
    3. helyezés: Szabolcs János
    3. helyezés: Szabó Tamás

Molnár Gábor oktatóként és a kategóriájának nyerteseként részt vehetett a mesterek tornáján, amin pusztakezes 71-es formagyakorlatával 1. helyezést ért el.


Chan Wu Kungfu Bajnokság

 
2012. november 24.-én került sor a III. Nyílt Nemzetközi Chan Wu Tradicionális Kung Fu és Modern Wu Shu Bajnokságra, ahol az alábbi helyezések születtek:
  • Chen Taijiquan pusztakezes  formában:
    2. helyezett: Bíró Endre
    3. helyezett: Nagy Ferenc
  • Chen Taiji Dao /Szablya/ kategóriában:
    2. helyezett: Nagy Ferenc
  • Chen Taiji Dao /Szablya/ kategóriában (14 évesek):
    1. helyezett: Bende Szabolcs
    2. helyezett: Gelencsér Máté